ΒΕΤ TABLE 2017-2018

Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου 2013

Οι δικοί μας άνθρωποι - Βαγγέλης Μόρας

Το πρώτο του γκολ στην εφετινή Serie B πανηγύρισε ο Βαγγέλης Μόρας και, μάλιστα, στην κρίσιμη εντός έδρας αναμέτρηση της Βερόνα με τη Βαρέζε για την 27η αγωνιστική. Το τελικό 2-0 διαμόρφωσε ο Εμάνουελ Ρίβας.

O διεθνής αμυντικός άνοιξε το σκορ στο 22ο λεπτό, βάζοντας τις βάσεις για μία σπουδαία νίκη που φέρνει τη Βερόνα στο +7 από την αντίπαλό της και την εδραιώνει στην πρώτη τριάδα της βαθμολογίας.

Μετά από εκτέλεση κόρνερ και απόκρουση του Βάλτερ Μπρεσάν σε κεφαλιά του Φαμπρίτσιο Κατσιατόρε, ο Μόρας έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του με διαγώνιο σουτ. Ο 31χρονος άσος, εξάλλου, δέχθηκε κίτρινη κάρτα στο 76ο λεπτό.

Κάντε την εγγραφή σας στην BetRebels   από το blog μας και αποκτήστε 100% bonus για καταθέσεις έως 100,00 €!!!

πηγή: contra