ΒΕΤ TABLE 2017-2018

Πέμπτη 20 Σεπτεμβρίου 2012

Δολοφονικό χτύπημα γκολκίπερ στη Βραζιλία

Κάτι μεταξύ Μπρους Λι και Τσάκι Τσαν θύμισε η έξοδος του τερματοφύλακα της Αμέρικα Μινέιρο στον εκτός έδρας αγώνα με την Μπραγκαντίνο για τη δεύτερη κατηγορία της Βραζιλίας.

Τρία λεπτά μετά την έναρξη του δευτέρου μέρους κι ενώ το ματς βρισκόταν στο 0-0, ο γκολκίπερ των φιλοξενούμενων, ονόματι Νενέκα, επιχείρησε έξοδο με το πόδι στον αέρα, σημαδεύοντας στο πρόσωπο τον Ντιέγκο Μπαρμπόσα, ο οποίος έχασε τη... γη κάτω απ' τα πόδια του.

Φυσικά ο διαιτητής απέβαλε χωρίς δεύτερη σκέψη τον τερματοφύλακα-καρατέκα, ενώ ο Μπαρμπόσα πήρε την... εκδίκησή του, διαμορφώνοντας το τελικό 2-0 στο 68ο λεπτό.

Κάντε την εγγραφή σας στην BetRebels από το blog μας και αποκτήστε 100% bonus για καταθέσεις έως 100,00 €!!!

πηγή: contra