ΒΕΤ TABLE 2017-2018

Τετάρτη 24 Οκτωβρίου 2012

Οι δικοί μας άνθρωποι - Γιώργος Σαμαράς

Από τον Αγγελο, στον Ντέμη και τον Σαμαρά! (vds)Ο Γιώργος Σαμαράς άνοιξε το σκορ για την Σέλτικ στο «Καμπ Νου», αλλά η Μπαρτσελόνα πήρε τελικά τη νίκη με 2-1 με γκολ του Ζόρντι Αλμπα στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων!

Η Σέλτικ κατάφερε να «παγώσει» το «Καμπ Νου» στο 18' κόντρα στην ροή του αγώνα. Ο Μάλγκριου εκτέλεσε φάουλ και ο Γιώργος Σαμαράς έπιασε την κεφαλιά. Η μπάλα βρήκε στον Μασεράνο και κατέληξε στα δίχτυα του Βαλδές!

Όμως στο 43' ο διεθνής Ελληνας επιθετικός στάθηκε άτυχος καθώς προσγειώθηκε άσχημα σε εναέρια διεκδίκηση της μπάλας και του γύρισε ο αστράγαλος. Ο Φόρεστ πήρε την θέση του στη ενδεκάδα της Σέλτικ.

Κάντε την εγγραφή σας στην BetRebels   από το blog μας και αποκτήστε 100% bonus για καταθέσεις έως 100,00 €!!!

πηγή: sentragoal