ΒΕΤ TABLE 2017-2018

Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2012

Νίκησε με γκολκίπερ τον Παλάσιο η Ίντερ

Η Ίντερ μπορεί να αγωνίστηκε χωρίς κανονικό τερματοφύλακα στο τελευταίο τέταρτο της αναμέτρησης με τη Βερόνα, ωστόσο επικράτησε 2-0 και προκρίθηκε στην προημιτελική φάση του Coppa Italia.

Το highlight του αγώνα έγινε στο 77ο λεπτό, όταν ο Ροντρίγκο Παλάσιο πήρε τη θέση του τραυματία Λούκα Καστελάτσι κάτω από τα γκολπόστ, αφού οι γηπεδούχοι είχαν πραγματοποιήσει και τις τρεις αλλαγές τους.

Ο Ροντρίγκο Παλάσιο έκανε μία εκπληκτική επέμβαση στο πρώτο λεπτό καθυστερήσεων, εξουδετερώνοντας την προσπάθεια του Αλεσάντρο Καρότσα.

Σύμφωνα πάντως με την ιστοσελίδα "footballitalia.com", την αναμέτρηση παρακολούθησαν 11.840 φίλαθλοι, από τους οποίους οι 8.000 ήταν υποστηρικτές της Βερόνα!

Κάντε την εγγραφή σας στην BetRebels από το blog μας και αποκτήστε 100% bonus για καταθέσεις έως 100,00 €!!!

πηγή: contra