ΒΕΤ TABLE 2017-2018

Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου 2013

Οι δικοί μας άνθρωποι - Παναγιώτης Κονέ

Ο Παναγιώτης Κονέ συνεχίζει να χαρίζει πόντους στην Μπολόνια, σκοράροντας για 2η σερί εβδομάδα στην ισοπαλία 1-1 με αντίπαλο τη Σιένα.

Ο Έλληνας διεθνής μέσος υποδέχθηκε μία εκτέλεση φάουλ του Αλεσάντρο Ντιαμάντι και ισοφάρισε για τους "ροσομπλού", που λίγα λεπτά νωρίτερα είχαν βρεθεί πίσω στο σκορ από το γκολ του Ίνοσεντ Εμεγκάρα.

Στο 2ο ημίχρονο η εικόνα του αγώνα στο "Νταλ' Άρα" ήταν διαφορετική, με χαμηλό ρυθμό και λίγες ευκαιρίες. Ο Στέφανο Πιόλι δεν έριξε στο ματς τον Λάζαρο Χριστοδουλόπουλο, το 1-1 διατηρήθηκε μέχρι τέλους και η Μπολόνια παραμένει μακριά από τη ζώνη του υποβιβασμού.

Κάντε την εγγραφή σας στην BetRebels από το blog μας και αποκτήστε 100% bonus για καταθέσεις έως 100,00 €!!!

πηγή: contra