ΒΕΤ TABLE 2017-2018

Τρίτη 26 Μαρτίου 2013

Εισβολέας στο Ρωσία – Βραζιλία!

Εισβολέας στο Ρωσία – Βραζιλία! (video) | onsports.grΈνας Ρώσος οπαδός εισέβαλε στον αγωνιστικό χώρο του «Στάμφορντ Μπριτζ» στο 89ο λεπτό της φιλικής αναμέτρησης ανάμεσα στη Ρωσία και τη Βραζιλία (1-1).

Αυτό προκάλεσε τη διακοπή για λίγα δευτερόλεπτα του αγώνα τη στιγμή που το σκορ ήταν στο 1-0 υπέρ των Ρώσων.

Στη συνέχεια, η «σελεσάο» κατάφερε να αποσπάσει την ισοπαλία με γκολ του Φρεντ, με τον προπονητή της «αρκούδας», Φάμπιο Καπέλο, να τονίζει ότι η ομάδα του δε νίκησε επειδή η εισβολή του οπαδού αποπροσανατόλισε τους παίκτες του, οι οποίοι δέχθηκαν γκολ στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού!

Κάντε την εγγραφή σας στην BetRebels από το blog μας και αποκτήστε 100% bonus για καταθέσεις έως 100,00 €!

πηγή: onsports