ΒΕΤ TABLE 2017-2018

Τρίτη 19 Μαρτίου 2013

Οι δικοί μας άνθρωποι - Γιώργος Σαμαράς

Ένα υπέροχο γκολ του Γιώργου Σαμαρά στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων χάρισε στην Σέλτικ τη νίκη επί της Αμπερντίν με το εντυπωσιακό 4-3.

Η πρωτοπόρος του σκωτσέζικου πρωταθλήματος προηγήθηκε με τον Κρις Κόμονς λίγα δευτερόλεπτα μετά τη σέντρα, όμως, ο Σκοτ Βέρνον (στο 45') και ο Τζος Μαγκένις (στο 53' και το 60') έβαλαν τους φιλοξενούμενους σε θέση οδηγού.

Η 3η συνεχόμενη ήττα της Σέλτικ βρισκόταν προ των πυλών, αλλά ο Τσάρλι Μάλγκριου μείωσε στο 68ο λεπτό, ο Γκάρι Χούπερ ισοφάρισε στο 87ο και ο Γιώργος Σαμαράς έγραψε το τελικό 4-3 με κοντινό ψαλιδάκι, σε μία φάση που προήλθε από εκτέλεση φάουλ.

Κάντε την εγγραφή σας στην BetRebels από το blog μας και αποκτήστε 100% bonus για καταθέσεις έως 100,00 €!!!

πηγή: contra